חברה ליישום פריוריטי

מהם התנאים להצלחת פרויקט יישום? איך נדע אם המערכת או המיישם מתאימים לנו?

טרם קבלת ההחלטה על יישום פריוריטי או בחירת המיישם, אנו נוהגים לקבל סקירה כללית לגבי הצורך העסקי, לנטר את מקבלי ההחלטות, הגורמים בארגון שיהיו שותפי מפתח.

כבר בשלב הבא, במידה והארגון לא מוכר עם הפריוריטי כלל או עם הגרסא הוובית, אנו נוהגים להציג ללקוח את המערכת עם דגשים על הפיצ'רים והתהליכים הרלוונטיים אליו.

לעיתים קרובות הלקוח מתאר את הדרישות שלו בהתאם למוכר והידוע, אנחנו מביאים עימנו ניסיון רב שנים משלל חברות מתעשיות שונות ומציגים ללקוח את הBEST PRACTICE בתחומו, כלומר את התהליכים שכבר מיושמים בחברות דומות.

העובדה שאנו מכירים ויישמנו בחברות מגוונות הינה יתרון עצום עבור הלקוח, לקוחותינו נהנים מכך וחוסרים שעות רבות ב"בהמצאת הגלגל" כאשר אנחנו מתחקים אחר הפיתרונות של חברות דומות.

ככלל, הצלחת יישום אינה לעולם תלויה רק במיישם, ראשית ההנהלה צריכה להיות רתומה ולהעביר את האג'נדה לשיתוף פעולה עם המעבר לפריורטי, ככל שבתוך הארגון יימצאו גורמים או גורם שיתעניין ויאסף להבין, ללמוד ולנהל את המערכת – כך גדל הסיכוי להצלחת הפרויקט ויקטנו שעות היישום שלנו. לכן אנו תמיד ממליצים שהארגון ימנה לכל הפחות גורם אשר ירכז את המשימות וידאג לנהלם בתוך הארגון, לחלופין גורם שגם ינהל את ההרשאות וניהול התהליכים המובנה במערכת.